ARBEJDSGRUPPEN 2020

Hvert år ved afslutning af ROD vælges der ved generalforsamlingen en arbejdsgruppe, som har ansvaret for at arrangere ROD det efterfølgende år. Her kan du se alle medlemmer af arbejdsgruppen 2019-2020 og deres ansvarsområder:

Fra venstre mod højre: Malte Svale Holme Hansen, Lovisa Maria Mannela, Laura Holm Skyum, Christine Tilby, Freja Mølvig Exner, Thomas Samuel Thomsen, Þór Arnarsson og Oscar Beerten Sapion.

                                        .

Navn: Malte Svale Holme Hansen (Bar & Workshops)
Telefon: (+45) 61756507
ROD-mail: malte.s@rodfolk.dk

Navn: Lovisa Maria Mannela (Køkken & deltagere)
Telefon: (+46) 70-3010864
ROD-mail: lovisa.m@rodfolk.dk

 

Navn: Laura Holm Skyum (Formand)
Telefon: (+45) 4250 6048
ROD-mail: laura.hs@rodfolk.dk

 

Navn: Christine Tilby (Frivillige og merch.)
Telefon: (+45) 25530064
ROD-mail: christine.t@rodfolk.dk

 

Navn: Freja Mølvig Exner (Økonomiansvarlig)
Telefon: (+45) 26360005
ROD-mail: freja.e@rodfolk.dk

 

Navn: Thomas Samuel Thomsen (Hjemmeside & lokation)
Telefon: (+45) 61673122
ROD-mail: thomas.t@rodfolk.dk

 

Navn: Þór Arnarsson (Mails & sikkerhed)

Telefon: (+45) 20726105                                                               ROD-mail: thor.a@rodfolk.dk

 

Navn: Oscar Beerten Sapion (Instruktører)
Telefon: (+32) 474193717
ROD-mail: oscar.b@rodfolk.dk