ARBEJDSGRUPPEN 2021

Hvert år ved afslutning af ROD vælges der ved generalforsamlingen en arbejdsgruppe, som har ansvaret for at arrangere ROD det efterfølgende år. Her kan du se alle medlemmer af arbejdsgruppen 2020-2021 og deres ansvarsområder:

                                        .

Navn: Malte Svale Holme Hansen
Telefon: (+45) 61756507 
ROD-mail: malte.s@rodfolk.dk

Navn: Klara Tappe Bang-Mortensen
Telefon: (+45) 22913628
ROD-mail: klara.m@rodfolk.dk

 

Navn: Anna Frykstam
Telefon: (+46) 709793951
ROD-mail: anna.f@rodfolk.dk

 

Navn: Christine Tilby 
Telefon: (+45) 25530064
ROD-mail: christine.t@rodfolk.dk

 

Navn: Freja Mølvig Exner 
Telefon: (+45) 26360005
ROD-mail: freja.e@rodfolk.dk

 

Navn: Thomas Samuel Thomsen
Telefon: (+45) 61673122
ROD-mail: thomas.t@rodfolk.dk

 

Navn:  thor.a@rodfolk.dk
Telefon: (+45) 20726105
ROD-mail: thor.a@rodfolk.dk

 

Navn: Hannah Kazmi Høgsbro
Telefon: (+45) 51308764
ROD-mail: hannah.h@rodfolk.dk